• Producent: noble health
  • Kategoria: Pozostałe środki na odchudzanie
  • Postać: tabletki

NOBLE HEALTH GET SLIM DAYTIME to suplement diety w formie saszetek posiadający wpływ na obniżenie masy ciała, zawarte w produkcie substancje dynamiczne wspomagają utratę zbędnych klilogramów, dodają energii, a także utrzymują jednakowe tempo metabolizmu poprzez cały dzień.

Czysty, pozyskiwany specjalnie na zlecenie Noble Health ekstrakt z zielonej kawy o wysokiej zawartości kwasu chlorogenowego i kofeiny posiadający potwierdzone właściwości odchudzające.

pakiet zapewniający utratę wagi bez efektu jojo.


DZIAŁANIE:


utrzymuje właściwy poziom energii

wspomaga odchudzanie

zapewnia utratę wagi bez efektu jojo

przyspiesza metabolizm

powiększa tempo spalania kalorii

przyspiesza redukcję masy ciała

utrzymuje właściwy poziom glukozy we krwi

ogranicza uczucie łaknienia

wspomaga redukcję cellulitu


parametry części aktywnYCH:


Zielona kawa przyspiesza spalanie tłuszczu – prawdziwy hit w kuracjach odchudzających. Dzięki obecności kwasu chlorogenowego zielona kawa zmniejsza wchłanianie cukru i pobudza organizm do dynamicznego korzystania z nagromadzonych zapasów, co przyczynia się do spalania skumulowanego w
organizmie tłuszczu. Ekstrakt z zielonej kawy ulepsza zdolność do spalania tłuszczu znajdującego się w wątrobie, a narząd ten jest wyjątkowo ważny w procesie odchudzania, gdyż kontroluje metabolizm tłuszczów znajdujących się w całym organizmie. Dodatkowo kofeina w niej zawarta wpływa na poczucie przypływu energii, zwiększa czujność i sprzyja koncentracji.


Ekstrakt z zielonej herbaty dzięki ogromnej zawartości polifenoli jest jednym z najsilniejszych antyoksydantów wzmacniających naturalny system obronny
organizmu przed zgubnym działaniem wolnych rodników. W dodatku zielona herbata, będąca bogatym źródłem katechin, obniża poziom złego cholesterolu i stymuluje utlenianie tłuszczów, pomagając tym samym przyspieszać metabolizm.

Chrom redukuje zmęczenie, a także reguluje poziom cukru we krwi. Element stymuluje pracę narządów wewnętrznych, pomagając w uzyskaniu i utrzymaniu zgrabnej sylwetki. Chrom ogranicza apetyt na słodycze oraz przyczynia się do redukcji tkanki tłuszczowej i zwiększenia ilości tkanki mięśniowej.

Ekstrakt z guarany zwiększa tempo przemiany materii, wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej i niweluje uczucie głodu.

Tauryna usprawnia metabolizm, a w połączeniu z kwasem żółciowym wytworzonym poprzez wątrobę, zwiększa rozpuszczalność i rozkład tłuszczów. Rozbite cząsteczki łatwiej i szybciej ulegają procesom trawiennym zachodzącym w układzie pokarmowym. Na dodatek tauryna przyspiesza detoksykację, a także pomaga transportować kreatynę (jedyny naturalny i legalny anabolik) do mięśni, a tym samym lepiej ją wykorzystać. Dodatkowo przyspiesza i ułatwia regenerację mięśni po znacznym wysiłku fizycznym.

Wyciąg z żeń - szenia działa antycellulitowo dzięki aktywowaniu rozkładu tłuszczy i hamuje syntezę kwasów tłuszczowych. Na dodatek to prawdziwa bomba witaminowo-mineralna. Zawiera m.in. Witaminę A i C, witaminy z grupy B oraz pierwiastki: wapń, miedź fosfor,cynk, molibden, potas, żelazo i magnez. Roślina od wieków użytkowana jest po to, żeby pobudzić żywotność i zdolność radzenia
sobie ze stresem fizycznym i zmęczeniem.

L-tyrozyna jest konieczna do dobrego funkcjonowania nadnerczy, przysadki oraz tarczycy.
Bierze udział w syntezie noradrenaliny, która m.in. Zniża apetyt. Suplementacja tyrozyną hamuje głód, zniżając apetyt podczas kuracji odchudzających.wykorzystywanIE:


Należy spożywać 2 saszetki dziennie.

Zawartość 1 saszetki rozpuścić w szklance wody i precyzyjnie wymieszać, tak przygotowany napój należy pić 2 razy dziennie, pierwszą porcję najlepiej spożyć o godzinie 11 i drugą o godzinie 15.

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Pozostałe środki na odchudzanie