• Producent: lr health&beauty
  • Kategoria: Pozostałe środki na odchudzanie

__Czas realizacji zamówienia 3 dni robocze.__

Żel do picia Aloe Vera to unikatowe zasobność elementów pochodzących z aloesu.

Wpływa na pracę całego ciała, oczyszcza, reguluje wewnętrzne procesy organizmu i wspiera jego regenerację.


Aloe Vera:

to jedna z niewielu roślin o tak wielkim, nie do końca jeszcze odkrytym potencjale zdrowotnym dla organizmu ludzkiego.

Aloes:

mieści niezbędne dla zdrowia aminokwasy, których nasz organizm nie może sam wytworzyć. Ponad to aloes jest źródłem witamin A, C, E, a także witamin z grupy B (B1, B2, B3, B6, B12), które odgrywają wyraźną rolę w procesie metabolizmu, a co z tego wynika, pomagają utrzymać poprawne funkcjonowanie układu pokarmowego. W miąższu wyszukamy także Kwas foliowy, Beta-karoten i Cholinę. Witaminy w miąższu w kompozycji z innymi składnikami aloesu działają silnie stymulująco na mechanizmy enzymatyczne organizmu, poprawiając w ten sposób wchłanianie witamin z innych źródeł. Aloes oprócz aminokwasów i witamin gromadzi dodatkowo dużo minerałów (Wapń, Mangan, Sód, Potas), pierwiastków niewiele znaczących (Tytan, Gal, Bar), mono i polisacharydy (Acemannan), a także fitosterole.
Dlatego również picie żelu z tej rośliny może uzupełniać ewentualne niedobory wielu części odżywczych wzmacniających nasz organizm.
Sekretnymi składnikami, dzięki którym aloes ceniono za roślinę leczniczą, są aloektyna. Znieczulająca bardykinaza i acemannan, działający zmiękczająco.
zasobność zastosowań i dobroczynny wpływ na organizm zawdzięczamy działaniu aloesu na poziomie przemian komórkowych czyli na podstawowy składnik każdego organizmu. Aloes wspomaga odżywianie, podział i regeneracje komórek, reguluje we wnętrzukomórkowe reakcje biochemiczne dzięki temu substancje odżywcze łatwiej docierają do wnętrza komórek.


Pokrzywa:

zarówno liście jak i korzeń zawierają witaminy: C, K i B2, sole mineralne, związki żelaza, potasu, wapnia, a także rozpuszczalną krzemionkę. Zawarta w niej sekretyna (hormony roślinne) pobudza czynności wydzielnicze żołądka, trzustki, wątroby i wpływa prawidłowo na perystaltykę jelit. Rozszerza zawartość hemoglobiny we krwi i liczbę czerwonych ciałek, dlatego zaleca się ją przy anemii i spadku wytrzymałości (grypa, odra, krztusiec).


SPOSÓB stosowanIA:

3 x 30 ml dziennie.

Po otwarciu przechowywać w lodówce.


składniki:


- 91% żelu Aloe Vera,
- 7% miód kwiatowy,
- naturalny ekstrakt z pokrzywy zawierający krzem.

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Pozostałe środki na odchudzanie